czaro napisał(a):

Mam nadzieję, że jest tak, jak napisał Snow.
Tak, też mam wrażenie, że w klubie radzą sobie nieco lepiej niż wypadają w mediach.
|
Z pewnością. Zwłaszcza Wiceprezes DD, radzi sobie w ostatnich dniach całkiem nieźle.
Sorki za tę szyderę, która nic nie wnosi do tematu ale musiałem.
Bardzo możliwe że było tak, jak piszecie. Tyle że "królowa" to wierny sługus JM i we wtorek robiła dokładnie to, co jej przełożony kazał. Tutaj nie było żadnego przypadku.