Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8120
Stary 12.07.2018, 18:00
czaro napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że jest tak, jak napisał Snow.

Tak, też mam wrażenie, że w klubie radzą sobie nieco lepiej niż wypadają w mediach.
Z pewnością. Zwłaszcza Wiceprezes DD, radzi sobie w ostatnich dniach całkiem nieźle.

Sorki za tę szyderę, która nic nie wnosi do tematu ale musiałem.

Bardzo możliwe że było tak, jak piszecie. Tyle że "królowa" to wierny sługus JM i we wtorek robiła dokładnie to, co jej przełożony kazał. Tutaj nie było żadnego przypadku.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując