Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8109
Stary 12.07.2018, 17:20
* W chwili obecnej TS jest jedynym (nawet jeśli nie najlepszym) gwarantem istnienia Wisły, czy to się komuś podoba czy nie. I druga sprawa, można mieć różne zdanie na temat działaczy TS i polityki mianowanego przez TS zarządu w Wiśle SA, ale - jeśli się jest kibicem Wisły - to TS chyba powinien mieć priorytet. W końcu co bardziej wiślackiego niż Wisła? Coca-cola? Inwestor przysłużyłby się klubowi, ale dlatego że mógłby zainwestować w klub środki, których TS nie ma, a przy tym doprowadzić do profesjonalizacji jego struktur etc. Tylko takiego inwestora Wiśle trzeba, a nie "kogokolwiek, byle nie TS".

Czy ktoś taki jest na horyzoncie? Czy się pojawi?

* Chętnych do inwestowania w piłkę w Polsce za bardzo nie ma i dobrze o tym wiecie.

Spójrzcie na Śląśk Wrocław, który oficjalnie jest na sprzedaż i jeśli nie znalazł inwestora, to raczej dlatego, że chętnych nie ma. A Śląsk niedawno zdobył mistrzostwo, Wrocław to super miasto, a klub ma wsparcie samorządu.

A teraz spójcie na Wisłę. Wisła ma markę, a Kraków to super miasto, ale klub ma spore długi, wyjątkowo drogi w utrzymaniu stadion i nie ma wsparcia samorządu. Do tego syf w mediach związany z ruchem kibicowskim. Nie mówię o faktach, mówię o wizerunku.

Jesteście inwestorem. Bierzecie Śląsk czy Wisłę?

* Kolejna sprawa, Wisła to raczej ciężar dla TS, a nie perła w koronie czy szansa na stołki. W długiej perspektywie może i by chcieli prowadzić klub, ale faktycznie nie za bardzo mają ku temu możliwości. Wydaje się, że byliby gotowi do rozmów - co p. Sarapata w mediach deklarowała. Czy jednak klub sprzedadzą, to już ich decyzja.
Ostatnio edytowane przez czaro : 12.07.2018 o godz. 17:23.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując