Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8102
Stary 12.07.2018, 17:02
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie raz, nie dwa było mówione, że klub - jeśli pojawi się poważny inwestor - może zostać sprzedany. TS wolałby model z udziałowcami, sponsorami, ale nie będzie robił przeszkód, gdy pojawi się upragniony "szejk".

Piszesz pierdoły wyssane z palca i tyle.



Ale na co Ty czekasz? Na dokumenty?
Proszę bardzo Marzena Sarapata: " Dziś Wisła absolutnie nie jest na sprzedaż. My bardzo nie chcemy, by powtórzyła się historia, która się tu wydarzyła. Sto procent akcji należy do TS Wisła" wypowiedź dla estraklasa tv.
Odpowiedz cytując