INZAGHI napisał(a):

|
On wszystko pisze na pewniaka więc czekam... Dawaj dwuletnie kalendarium szukania właściciela, dokumenty, korespondencja...
|
Nie raz, nie dwa było mówione, że klub - jeśli pojawi się poważny inwestor - może zostać sprzedany. TS wolałby model z udziałowcami, sponsorami, ale nie będzie robił przeszkód, gdy pojawi się upragniony "szejk".
Piszesz pierdoły wyssane z palca i tyle.
INZAGHI napisał(a):

Ale na co Ty czekasz? Na dokumenty?
