Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8099
Stary 12.07.2018, 16:37
INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
On wszystko pisze na pewniaka więc czekam... Dawaj dwuletnie kalendarium szukania właściciela, dokumenty, korespondencja...
Nie raz, nie dwa było mówione, że klub - jeśli pojawi się poważny inwestor - może zostać sprzedany. TS wolałby model z udziałowcami, sponsorami, ale nie będzie robił przeszkód, gdy pojawi się upragniony "szejk".

Piszesz pierdoły wyssane z palca i tyle.

INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
czekamy...
Ale na co Ty czekasz? Na dokumenty?
Odpowiedz cytując