Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9185
Stary 12.07.2018, 16:00
Brzęczek... Jeden w miarę udany sezon w ekstraklasie, 47 lat, reszta pracy to same porażki. Nawałka zdobywał Mistrzostwo i np. wprowadzał Górnika do ekstraklasy.
Jeżeli miał być to Polak(perspektywiczny i taki, który coś ugrał), to jedynie Probierz i Brosz. Ale ten pierwszy pewnie odpadł ze względu na charakterek, bo Boniek musi być nr 1, a trener reprezentacji tylko przystawką. Szkoda, że się tak stało, bo już w czasie EURO zmarnowaliśmy generację, która coś mogła rzeczywiście ugrać. Teraz nastąpi(tzn. musi) przebudowa kadry(jeśli Brzęczek jest rozsądny).
Odpowiedz cytując