INZAGHI napisał(a):

|
Dlatego już od jutra trzeba szukać prywatnego właściciela i sprzedać mu klub za 1zł przy założeniu, że z chwilą podpisania umowy spłaci wszystkie długi. I broń Boże wymuszać na nim zatrudnianie bądź wsadzanie na stołki kogoś z TSu. Kibice na trybuny a nie do rządzenia.
|
Pewnie gdyby pojawil sie ktos, kto od strzala wylozy kilkadziesiat mln zl. to klub by juz sprzedali, przeciez oprocz dlugow to TS splaca TFK.