Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8082
Stary 12.07.2018, 15:50
INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
Dlatego już od jutra trzeba szukać prywatnego właściciela i sprzedać mu klub za 1zł przy założeniu, że z chwilą podpisania umowy spłaci wszystkie długi. I broń Boże wymuszać na nim zatrudnianie bądź wsadzanie na stołki kogoś z TSu. Kibice na trybuny a nie do rządzenia.
Pewnie gdyby pojawil sie ktos, kto od strzala wylozy kilkadziesiat mln zl. to klub by juz sprzedali, przeciez oprocz dlugow to TS splaca TFK.
Odpowiedz cytując