Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8074
Stary 12.07.2018, 15:37
To jeśli narzekali na poprzednie warunki... Pewnie Ekstraklasa(+PZPN) tak przycisnęła, że musieli zaakceptować to porozumienie, bo inaczej out z ligi... Jacuś zadzwonił gdzie trzeba.
Odpowiedz cytując