Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
pytanie dlaczego Miga jest traktowany na tym forum jako źródło informacji , po swoim haniebnym udziale w akcji ze Stechertem (wykluczam to że był nieświadomie wypuszczony, zbyt był zaangażowany)
|
Dla mnie to gosc jest skonczony po tej akcji. Mial w tym udzial i pewnie profit. Zreszta napisalem mu to na TT to zagrozil mi zolta kartka
