Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8027
Stary 12.07.2018, 14:11
wyar napisał(a):Wyświetl post
To jest odpowiedz do tych 10% geniuszy forumowych,ktorym tu paru przewodzi. tym roznym Ogryzkom,Czaro,Lucjuszom i innemu planktonowi. Ich "przemyslenia" oraz proby "ratowania" klubu,najchetniej za kazdym razem zbiorka pieniedzy,ktore pewnie znikna lub pojda na "inne statutowe cele" - kontra chlodna logika oraz znajomosc zycia. Tylko to - bo wyjsc z tej sytuacji bylo wiecej.

Wygranym nie jest wyar (i nie tylko ja o tym pisalem 2 dni temu,ze tak wlasnie bedzie,ze sie dogadaja)- wygranym jest Majchrowski i Magistrat (dolary przeciw orzechom,ze gra byla podjeta celowo ),przegranym jest tzw. zarzad.

Teraz ku rozwadze Wislakow - bedziecie dalej sluchac takich osob,ktore wmawiaja wam,ze jak nie ten zarzad,to zaden inny,ze trzeba koniecznie wplacac pieniadze,bo Wisla inaczej nie jest w stanie wyjsc z kryzysu,ze nie ma w Polsce utalentowanych ludzi,ktorzy potrafia zrobic cos z niczego i temu podobne bzdury - to bedziemy mieli to co mielismy do tej pory.

Nie ma zadnego powodu,by bylo tak jak bylo. Nie ma powodu,by za podnoszenie kosztow dzialalnosci,obnizanie przychodow pozwalano na zarobki rzedu 30 tys miesiecznie (728 tys. zlotych za rok pracy ),albo tez zeby zwiekszano zarzad. Nie ma powodu,by Wisla,zamiast ciac dalej koszty i schodzic z zadluzenia,probowala "zasypywac" dziure pozyczkami krotkotrwalymi,bo sa inne,tansze,legalne sposoby pozyskiwania pieniedzy. Nie ma powodu,by TS,ktory ponoc ma 100% udzialu w S.A.,nie oglosil konkursu na prezesa Wisly,korzystajac z pomocy jakiejs firmy doradczej. Nie ma powodu,by Prezesowi placic tak duzo - jest troche ludzi,dla ktorych to bedzie szansa,a kontrakt moze byc najezony roznego rodzaju "incentive bonuses" (premiami motywacyjnymi).

Nie ma zadnego powodu,by o tym nie pisac,bo "jest czwartek" i nie "idziemy na dno","przegrywamy wojne" i inne wzniosle bzdury,ktore tak sie swietnie rozemocjonowanym kibicom sprzedaja. Niech ci,co je sprzedaja,ida pisac do Pudelka,Faktu czy innego Pomponika.Niech tam rozwijaja swoje "kariery".

Zachecam do zastanawiania sie,a pozniej napisania czegokolwiek. Te 10% na forum to b. boli,ale normalnym ludziom to nie przeszkadza.
Wzruszający post, aż łza się w oku kręci.

Te 10% jest takimi samymi użytkownikami forum jak Ty. Chcesz coś zmienić - zacznij działać mędrku, a nie szukaj przyczyny tego co jest w 10%. Na razie to pokazałeś małostkowość i no nazwę to po imieniu - głupotę sugerując że owe 10% o czymkolwiek decyduje. Zresztą ty też o niczym nie decydujesz, bo nie działasz.

Idziesz dzisiaj na spotkanie?

btw
Pomijam fakt że dyskusja nie dotyczyła tego czy Zarząd jest dobry/zły - tylko momentu jej prowadzenia manipulatorze sofisto.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 12.07.2018 o godz. 14:20.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując