ital napisał(a):

|
to już bardziej by pasował Gaszyński
|
ten, który sam brał rocznie więcej niż cały obecny zarząd?

i który miał wiceprezesa, który brał tyle, co rocznie aktualnie zarząd?

I wreszcie ten co to w tamtejszych czasach zatrudniał całą ekipę m.in. prasową na zlecenia po 1000/2000 zł brutto?
