Temat: ReymonTTa22
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 12.07.2018, 13:59
50 lub 100zł na miech jest w porządku, to nie ma być socios gdzie byle dzieciak się zapisze bo mu mama dała kieszonkowe. Bardziej wierze w 2 tys osób płacących po 100 niż 20 tys po 10 zł.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 12.07.2018 o godz. 14:55.
Odpowiedz cytując