Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
8016
12.07.2018, 13:41
domin_czyzyny
napisał(a):
aby nakręcić kibiców, CI ludzie muszą odejść - niestety czy się to komuś podoba czy nie.
Jakich kibiców, skoro owi "kibice" uzależniają kibicowanie Wiśle od zarządu?
Rience
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rience
Znajdź inne posty napisane przez Rience