Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
8013
12.07.2018, 13:20
Krotochwila
napisał(a):
Mam nadzieję, że wkrótce dojdzie do odwołania/dymisji zarządu.
No i kto za nich? Inni gołodupce, co to zmieni? Pełne poparcie dla obecnego zarządu ode mnie do momentu w którym przyjdzie ktoś z dużą kasą.
Rience
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rience
Znajdź inne posty napisane przez Rience