zaraz się okaże ze Miasto nie mogąc wyegzekwowac pieniedzy od Wisły zrobi to od ESA

... a o swoje długi Wisło martw się sama... za dużo pieniędzy zeby od tak znalazło się fantastyczne rozwiazanie dla wszsytkich tym bardziej dla Wisły która nie ma pieniedzy...zmieni sie tylko pożyczkodawca......Miasto sie wybroni, wyjdzie z tej sutuacji a Wisla i tak jest na najlepszej drodze do bankructwa czy jak to nazwiemy...