Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8008
Stary 12.07.2018, 13:09
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Wszystko ładnie pieknie, ale coś tu śmierdzi..

Zabierają nam pieniądze z ESA - których większość jest już podobno zajęta i w kolejce na nią czeka X osób. Pozostałe miały być przeznaczone na bieżące pensje piłkarzy i funkcjonowanie klubu.

To rozumiem, że jeszcze będzie jakiś tajemny zastrzyk finansowy ? Bo inaczej za chwilę finansowo i tak się zajedziemy na śmierć.
Nie. Kasa ma pójść z tego, co dostalibyśmy za rok z nowego rozdania. ESA wie, że są cesje na należnościach za miniony sezon.
Odpowiedz cytując