El'kabat napisał(a):

Wszystko ładnie pieknie, ale coś tu śmierdzi..
Zabierają nam pieniądze z ESA - których większość jest już podobno zajęta i w kolejce na nią czeka X osób. Pozostałe miały być przeznaczone na bieżące pensje piłkarzy i funkcjonowanie klubu.
To rozumiem, że jeszcze będzie jakiś tajemny zastrzyk finansowy ? Bo inaczej za chwilę finansowo i tak się zajedziemy na śmierć.
|
Nie. Kasa ma pójść z tego, co dostalibyśmy za rok z nowego rozdania. ESA wie, że są cesje na należnościach za miniony sezon.