|
Struktura finansowania opłat za stadion powinna być jasna i najlepiej robić to z wpływów z karnetów i biletów, bo są one wystarczające nawet na obecnie znaną cenę czynszu. Natomiast ewentualną nadwyżkę można dopiero przesunąć na inne cele i o tym właśnie zapomniano.
Nowa propozycja odgórną opłatą za wynajem stwarza dopiero problem przy zatorach finansowych i może dojść do sytuacji, gdy w dniu meczu na kilka godzin przed miasto ogłosi o braku przelewu i stadion nie zostanie otwarty- oczywiście walkower, ale też inne kłopoty z tytułu niezrealizowanych transmisji, brak zysku z reklam będą za to roszczenia o odszkodowania.
|