Wyświetl pojedynczy post
rafaello56
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8001
Stary 12.07.2018, 12:22
Struktura finansowania opłat za stadion powinna być jasna i najlepiej robić to z wpływów z karnetów i biletów, bo są one wystarczające nawet na obecnie znaną cenę czynszu. Natomiast ewentualną nadwyżkę można dopiero przesunąć na inne cele i o tym właśnie zapomniano.
Nowa propozycja odgórną opłatą za wynajem stwarza dopiero problem przy zatorach finansowych i może dojść do sytuacji, gdy w dniu meczu na kilka godzin przed miasto ogłosi o braku przelewu i stadion nie zostanie otwarty- oczywiście walkower, ale też inne kłopoty z tytułu niezrealizowanych transmisji, brak zysku z reklam będą za to roszczenia o odszkodowania.
Odpowiedz cytując