sandomingo napisał(a):

|
Ja rozumiem nerwy itd ale to piszesz poważnie? A może w telegazecie?
|
Polecam ulotki na skrzyżowaniach.
Ewentualnie ogłoszenia drobne w dzienniku polskim. "Aaaaa, sprzedam klub tanio albo wymienię na dwa mniejsze" .
Przecież od jakis 10 lat wiadomo że Wisła jest do kupienia, a poza Kita nikt konkretny nie był REALNIE zainteresowany.