Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7996
Stary 12.07.2018, 11:56
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
@ sandomingo

pracowałem prze 5 lat w kancelarii radcowskiej, od 12 lat w innej branży prawniczej, w tym od 6 lat na własnej działalności, w której podpisywanie ugód, podziałów majątków, działów spadków, porozumień jest codziennością

Jeszcze nigdy nie podpisywałem aktu bez zrzeczenia się roszczeń na przyszłość - stanowi to zabezpieczenie przed jakąkolwiek zmianą kwot wynikających z porozumienia
Nie chciałbym się z Tobą licytować ale ja też pracuję w tej branży i też na własnej działalności...
I znam takie umowy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując