funkykoval napisał(a):

@ sandomingo
pracowałem prze 5 lat w kancelarii radcowskiej, od 12 lat w innej branży prawniczej, w tym od 6 lat na własnej działalności, w której podpisywanie ugód, podziałów majątków, działów spadków, porozumień jest codziennością
Jeszcze nigdy nie podpisywałem aktu bez zrzeczenia się roszczeń na przyszłość - stanowi to zabezpieczenie przed jakąkolwiek zmianą kwot wynikających z porozumienia
|
Nie chciałbym się z Tobą licytować ale ja też pracuję w tej branży i też na własnej działalności...
I znam takie umowy.