|
nie odwołujcie tego, proszę Was, bo to tylko zagrywka na czas. Wisła nic nie podpisała, miasto nic nie zmieniło tylko chce wyłudzić kasę od ESA. później, w przyszłym tygodniu będziemy już pod ścianą, Majcher nas w chuja robi, zrozumcie to... przecież była promesa a oni ją olali. nie możemy odpuścić!
|