Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7963
Stary 12.07.2018, 10:43
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
siadają poważni goście do rozmów, wzajemnie względem siebie wiarygodni i już znajduje się rozwiązanie... To tylko świadczy o tym jakie poważanie ma nasz Zarząd i jak jest traktowany.
To jest rozwiązanie? Mamy nadal przepłacać za tego gniota? To jest rozwiązanie, ale dla miasta, nie dla Wisły...
Odpowiedz cytując