cudlaty napisał(a):

|
siadają poważni goście do rozmów, wzajemnie względem siebie wiarygodni i już znajduje się rozwiązanie... To tylko świadczy o tym jakie poważanie ma nasz Zarząd i jak jest traktowany.
|
To jest rozwiązanie? Mamy nadal przepłacać za tego gniota? To jest rozwiązanie, ale dla miasta, nie dla Wisły...