Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7961
Stary 12.07.2018, 10:42
Z tego co mowi rzecznik prezydenta to Wisla ma najpierw podpisac trojstronna umowe a dopiero pozniej ustalic z miastem kwote za ktora bedzie wynajmowac stadion.

No nie wydaje mi sie to zbyt korzystne a juz napewno nie jest to dla Wisly bezpieczne.
a tak ogolnie to Ekstraklasa i Majchrowski potraktowali zarzad Wisly jak dziecko, ktore nie umie ogarnac powierzonego mu zadania. Tak to widze:
Ostatnio edytowane przez As : 12.07.2018 o godz. 10:48.
Odpowiedz cytując