Z tego co mowi rzecznik prezydenta to Wisla ma najpierw podpisac trojstronna umowe a dopiero pozniej ustalic z miastem kwote za ktora bedzie wynajmowac stadion.
No nie wydaje mi sie to zbyt korzystne a juz napewno nie jest to dla Wisly bezpieczne.
a tak ogolnie to Ekstraklasa i Majchrowski potraktowali zarzad Wisly jak dziecko, ktore nie umie ogarnac powierzonego mu zadania. Tak to widze:
