|
Skoro taka propozycja (wg Migi) jest od wtorku to znaczy to, że jest pewnie analizowane każde za i przeciw. W moim odczuciu lepiej zostać na R22 i mimo wszystko budować przychody z dnia meczowego na możliwie największym poziomie. Jedyne pytanie jest takie: GDZIE JEST KRUCZEK?
|