Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dizzy
Member
Od: 05.2013
Offline
#
13127
12.07.2018, 09:24
Myślę, że ten list był osobiście podpisany przez tych byłych piłkarzy. Oni są na miejscu więc podpisali. Inni nie mogli tego zrobić.
dizzy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dizzy
Znajdź inne posty napisane przez dizzy