Nie rozumiem dlaczego właściwie bez echa przeszła tutaj kwota z operatu, który ktoś tutaj wkleił:
102 miliony złotych. Czyli ok 6x mniej niż uważano do tej pory.
Z tego co wiem nasz czynsz wyliczany jest procentowo właśnie od tej kwoty (ktoś kojarzy jaki to jest %?).
Wynika z tego, że przez te wszystkie lata ok 6-krotnie przepłacaliśmy za nasz stadion.
Czy wy naprawdę dalej dziwicie się, temu, że klub nie chciał tego płacić i poszedł do sądu?