Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7926
Stary 12.07.2018, 09:06
Nie rozumiem dlaczego właściwie bez echa przeszła tutaj kwota z operatu, który ktoś tutaj wkleił:



102 miliony złotych. Czyli ok 6x mniej niż uważano do tej pory.

Z tego co wiem nasz czynsz wyliczany jest procentowo właśnie od tej kwoty (ktoś kojarzy jaki to jest %?).
Wynika z tego, że przez te wszystkie lata ok 6-krotnie przepłacaliśmy za nasz stadion.
Czy wy naprawdę dalej dziwicie się, temu, że klub nie chciał tego płacić i poszedł do sądu?
Odpowiedz cytując