Wyświetl pojedynczy post
tomaso
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7914
Stary 12.07.2018, 07:55
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę wyzywać od debili, bo to do niczego nie prowadzi, ale ciężko się powstrzymać...

Wisła przestała być marką na długo zanim przejął ją TS. Dokładnie w momencie gdy projet holenderski wywalił się na ryj.

To Bogusław Cupiał jest winny upadkowi Wisły. Długi nie są TS-u, on je zredukował. Nie zauważanie tego jest jawnym s-syństwem.

Tworzenie czegoś nowego od zera skończy się u Ciebie na głupawych postach na forum. Taka prawda.

Nie wiem jaką kotwicę chcesz odcinać, pewnie chodziło Ci o balast długów ale nawet po upadku zgadnij kto będzie musiał Wisłę odbudowywać...
Chciałem zapytać tylko jedno - na jakiej podstawie piszesz że TS zredukował dług? dziennikarze sugerują że 2016 ze sporą stratą (-3mln) a 2017 na minimalnym plusie (170tys)
Odpowiedz cytując