wolfy napisał(a):

Nie chcę wyzywać od debili, bo to do niczego nie prowadzi, ale ciężko się powstrzymać...
Wisła przestała być marką na długo zanim przejął ją TS. Dokładnie w momencie gdy projet holenderski wywalił się na ryj.
To Bogusław Cupiał jest winny upadkowi Wisły. Długi nie są TS-u, on je zredukował. Nie zauważanie tego jest jawnym s-syństwem.
Tworzenie czegoś nowego od zera skończy się u Ciebie na głupawych postach na forum. Taka prawda.
Nie wiem jaką kotwicę chcesz odcinać, pewnie chodziło Ci o balast długów ale nawet po upadku zgadnij kto będzie musiał Wisłę odbudowywać...
|
Chciałem zapytać tylko jedno - na jakiej podstawie piszesz że TS zredukował dług? dziennikarze sugerują że 2016 ze sporą stratą (-3mln) a 2017 na minimalnym plusie (170tys)