Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 12.07.2018, 07:46
jutro się widzimy ale zero roz.......u, ZERO, na to przyjdzie czas jeśli dalej urzędasy będą działać jak działają. faworyzowanie Craxy mnie jebie, dopóki do Wisły się nie dopierdalają. a teraz kilka słów na temat tego jak Craxa jest faworyzowana i kilka powód do tego aby jutro nas było bardzo bardzo dużo:
1) Craxa płaci za stadion 400 tys netto, my 2,4 mln netto,
2) wyremontowaliśmy pomieszczenia za 700 tys. nie odbili nam tego od długu, Craxa sprzedała bandy za 1,2 mln w ramach rozliczenia długu i ma je u siebie na stadionie i używa ich za darmo
3) nasz stadion to bubel, za 600 mln, obecnie wyceniony na 100 mln, gdzie jest CBA?!
4) Kielce dały na samo Vive 2 mln złotych w zeszłym roku, Kraków na Wisłę 0.
5) Kraków przez wiele lat był promowany przez Wisłę na arenie międzynarodowej i odnosił z tego korzyści.
6) Wisła, w ramach TS-u prowadzi wiele zajęć dla dzieci, czyli ma misję społeczną a miasto odwdzięcza się w ten sposób.
DLATEGO JUTRO WIDZIMY SIĘ W DOBREJ LICZBIE I WALCZYMY O SWOJE! AVE WISŁA I POZDRO WIŚLACY!
Odpowiedz cytując