sandomingo napisał(a):

Jednak umiejętność czytania ze zrozumieniem to faktycznie zanikająca umiejętność...
1. Nie napisałem nigdzie, że to JM znalazł rzekomych Ukraińców, tylko że ponoć "obiecał" ich niektórym ludziom z TS.
2. Nie napisałem nigdzie, że to jakaś super opcja - więc nie wycieraj sobie gęby porównując mnie z Kasztelańcem.
Osobiście uważam, że JM prowadzi jakąś swoją rozgrywkę, na której jak zwykle zyska W jego otoczeniu zdecydowaną większość stanowią kibice Craxy, więc przy okazji robią co mogą żeby nam dowalić.
Inną sprawą jest żałosna polityka naszego obecnego zarządu, który zamiast zjednywać sobie przyjaciół tworzy coraz to nowych wrogów. W efekcie prawie nikt już nie chce z nimi rozmawiać.
|
Chyba nie zauwazyles, ze moja odp nie byla skierowana do ciebie wiec nie mamy o czym dyskutowac.
Zarzad dziala w konkretnych ramch. Zostal wybrany przez czlonkow, ktorzy doskonale sobie zdaja sprawe w jakiej jestesmy/bylismy sytuacji. Podejmuja decyzje i nie koniecznie to sa dobre decyzje , ktore oczywiscie moqa sie nie wszystkim podobac, bo nie oni je podejmuja a tym samym nie biora za nic odpowiedzialnosci. Tak najlatwiej.
Zapominasz o najwazniejszym, ze TS Wisla to nie tylko pilka i ktos tam musi myslec nad wszystkimi sekcjami a juz stwierdzenie, ze tworza sobie wrogow to wielkie naduzycie.
Rownie dobrze moge powiedziec, ze twoj znajomy to wrog...o ile wogole taki isnieje.
Wspomniales o inwestorach z Ukrainy...co jest oderwana od rzeczywistosci bzdura. Dlatego z czystym przekonaniem nazywam cie Kasztelaniec vol.2
Sam sobie na to zapracowales w moich oczach. Znajda sie tacy co to lykna wiec nie powinien to byc dla ciebie zaden problem.