Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7894
Stary 11.07.2018, 23:08
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Co jakiś czas padają oskarzenia że Wisła niby nie płaciła czynszu. A to nie jest także czynsz to my akurat od dwóch lat płacimy, raz terminowo, raz nie, ale płacimy, a ten dług to jest spadek "pocupialowy"? Wydaje mi się, że tak mówiła Sarapata na jednej z konferencji. Chyba że znowu ja coś pomieszalem.
Nie, niestety tak nie jest. W ostatnim czasie Wisła nie płaciła również na bieżąco - bo uważała, że dokonując nakładów na obiekt potrąci je sobie z kwoty czynszu
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując