Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7890
Stary 11.07.2018, 22:47
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Lata 90-te niczego TS nie nauczyły. Towarzystwo wzajemnej adoracji. ani Sarpata nie tylko z klubu brała kasę ale z własnej działalności, prowadzenia kancelarii radcowskiej. Niektórzy z nas postradali zmysły do tego stopnia, że piszą o spornych roszczeniach miasta względem Wisły. Matko jedyna te roszczenia wynikają z ugody sądowej. W maja Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia wydał nakaz na 1,4 mln należności głównej.
Wisłę trzeba wymyślić na nowo. Nie wiem czy są tacy ludzie w wiślackiem otoczeniu którzy mogliby zastąpić tych z aktualnego TSu. To musi być nowoczesny klub ukierunkowany na młode pokolenie ale spajający też całe generacje kibiców. Polska się zmieniła a TS mentalnie zamykał się co raz bardziej w wąskim otoczeniu, odtrącał co raz większą ilość ludzi. Wisla nie da rady już zbudować klubu o tzw kibolskich podstawach w tych czasach gdzie ludzie co raz więcej myślą, gdzie social media i każda informacja dociera w mgnieniu oka do otoczenia gdzie zachowania kibiców są połączone z chęciami inwestorów, w czasach gdzie młodzieży już nie w głowie jest latanie i bicie się za barwy trzeba sobie jasno wytyczyć jakiś kierunek nie tylko pod względem sportowym ale i kibicowskim w jakim ma ewaluować ten klub. Wisła musi odciąć się od tych wszystkich spraw które przynoszą negatywny PR, tylko nie udawać że się odcinają tylko zrobić to naprawdę.
Ostatnio edytowane przez wester : 11.07.2018 o godz. 22:53.
Odpowiedz cytując