Merkury napisał(a):

|
Lata 90-te niczego TS nie nauczyły. Towarzystwo wzajemnej adoracji. ani Sarpata nie tylko z klubu brała kasę ale z własnej działalności, prowadzenia kancelarii radcowskiej. Niektórzy z nas postradali zmysły do tego stopnia, że piszą o spornych roszczeniach miasta względem Wisły. Matko jedyna te roszczenia wynikają z ugody sądowej. W maja Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia wydał nakaz na 1,4 mln należności głównej.
|
Wisłę trzeba wymyślić na nowo. Nie wiem czy są tacy ludzie w wiślackiem otoczeniu którzy mogliby zastąpić tych z aktualnego TSu. To musi być nowoczesny klub ukierunkowany na młode pokolenie ale spajający też całe generacje kibiców. Polska się zmieniła a TS mentalnie zamykał się co raz bardziej w wąskim otoczeniu, odtrącał co raz większą ilość ludzi. Wisla nie da rady już zbudować klubu o tzw kibolskich podstawach w tych czasach gdzie ludzie co raz więcej myślą, gdzie social media i każda informacja dociera w mgnieniu oka do otoczenia gdzie zachowania kibiców są połączone z chęciami inwestorów, w czasach gdzie młodzieży już nie w głowie jest latanie i bicie się za barwy trzeba sobie jasno wytyczyć jakiś kierunek nie tylko pod względem sportowym ale i kibicowskim w jakim ma ewaluować ten klub. Wisła musi odciąć się od tych wszystkich spraw które przynoszą negatywny PR, tylko nie udawać że się odcinają tylko zrobić to naprawdę.