Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7878
Stary 11.07.2018, 21:42
Ładnie to sobie wymyślili, nie ma co. Musiało się od dawna dużo dziać wokół tych działek TS, skoro Sarapata na tej konferencji, gdzie poinformowała pierwszy raz o rozmowach z inwestorem (Bragiel), była tak zdenerwowana gdy mówiła o tym, że ktoś ma chrapkę na te tereny. Coraz bardziej to pachnie nieładnie i zalatuje spiskiem i pętlą zaciskaną wokół Wisły. Inwestorzy z Ukrainy?
Odpowiedz cytując