@sandoming - Stary masz dużo racji nie jest to jakaś wielka tajemnica, że na głowy zarządu SA posypały się gromy także ze strony TSu, ale:
sandomingo napisał(a):
|
Wewnątrz Towarzystwa są osoby, które chcą iść na układ z JM, bo ponoć obiecał im jakichś inwestorów z Ukrainy i to nie tylko na SA ale cały TS.
|
Jak ja słyszę coś takiego to to jest sprawa dla prokuratury, zresztą to było już przerabiane:
Cytat:
|
Najważniejsze pytanie brzmi, czy osoba Norberta Bernatzky'ego jest wiarygodna? W dokumencie, który 21 lipca trafił do TS Wisła widnieje jego pieczątka (pisownia oryginalna): "Internacional DiplomaticMission People's Diplomacy European Ukraine. European Parliament Accredtitation Brussels, Belgium. Norbert Bernatzky". Skontaktowaliśmy się z europejską misją Ukrainy w Brukseli, pytając o Bernatzky'ego, ale tam nikt o nim nie słyszał.
|
Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/a/pilne-ts-wisla-nie-uznaje-oferty-zlozonej-przez-bernatzkyego-nowe-fakty,12302993/