Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7868
Stary 11.07.2018, 20:46
@sandoming - Stary masz dużo racji nie jest to jakaś wielka tajemnica, że na głowy zarządu SA posypały się gromy także ze strony TSu, ale:



sandomingo napisał(a):
Wewnątrz Towarzystwa są osoby, które chcą iść na układ z JM, bo ponoć obiecał im jakichś inwestorów z Ukrainy i to nie tylko na SA ale cały TS.

Jak ja słyszę coś takiego to to jest sprawa dla prokuratury, zresztą to było już przerabiane:


Cytat:
Najważniejsze pytanie brzmi, czy osoba Norberta Bernatzky'ego jest wiarygodna? W dokumencie, który 21 lipca trafił do TS Wisła widnieje jego pieczątka (pisownia oryginalna): "Internacional DiplomaticMission People's Diplomacy European Ukraine. European Parliament Accredtitation Brussels, Belgium. Norbert Bernatzky". Skontaktowaliśmy się z europejską misją Ukrainy w Brukseli, pytając o Bernatzky'ego, ale tam nikt o nim nie słyszał.
Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/a/pilne-ts-wisla-nie-uznaje-oferty-zlozonej-przez-bernatzkyego-nowe-fakty,12302993/
Odpowiedz cytując