Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7866
Stary 11.07.2018, 20:42
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Wewnątrz Towarzystwa są osoby, które chcą iść na układ z JM, bo ponoć obiecał im jakichś inwestorów z Ukrainy i to nie tylko na SA ale cały TS.
Jaki układ? Tereny w zamian za strumień kasy, czy jakiś inny?

Tak szczerze to jakiś domniemany inwestor z Ukrainy niespecjalnie mnie przekonuje. Może stereotypowo, ale...
Odpowiedz cytując