sandomingo napisał(a):

|
Wewnątrz Towarzystwa są osoby, które chcą iść na układ z JM, bo ponoć obiecał im jakichś inwestorów z Ukrainy i to nie tylko na SA ale cały TS.
|
Jaki układ? Tereny w zamian za strumień kasy, czy jakiś inny?
Tak szczerze to jakiś domniemany inwestor z Ukrainy niespecjalnie mnie przekonuje. Może stereotypowo, ale...