Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7864
Stary 11.07.2018, 20:33
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Miga twierdzi, że to Boniek wyszedł z inicjatywą.

Może mi ktoś wyjaśnić jak miasto chce przejąć od SA tereny, które nie należą do SA?
1. Potem Miga sprostował, że to JM poprosił o spotkanie. A to całkowicie zmienia postać rzeczy.

2. Porozmawiałem dzisiaj z jednym z członków Rady Seniorów TS, mającym również kontakt z miastem.
Miasto nie zmieni swojego stanowiska i JM raczej nie wjedzie na białym koniu. Zarząd podpisze umowę na inny stadion ale taka sytuacja może potrwać 2-3 miesiące i wszystko pierdyknie, bo pensje nie będą płacone (brak środków).

Wg mojego rozmówcy członkowie zarządu - jako ludzie - zmienili się bardzo przez ostatnie dwa lata. Działają na nerwy nie tylko miastu ale i ludziom wewnątrz Towarzystwa a ostatnie walne było ponoć w nieciekawej atmosferze.

Wewnątrz Towarzystwa są osoby, które chcą iść na układ z JM, bo ponoć obiecał im jakichś inwestorów z Ukrainy i to nie tylko na SA ale cały TS.

Z tego co usłyszałem to nasz zarząd jest teraz trochę taką oblężoną twierdzą, która nie jest nikomu na rękę.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując