brylant17 napisał(a):

|
Zastanawiam się dlaczego Bragiel nie może wkroczyć kupić tych akcji i od razu spłacić zobowiązania wobec miasta
|
Gdyby nie to, że jednak pojawił się w Krakowie parę razy, to można by go traktować jak Yeti. To był tylko taki wygodny mit.