wyar napisał(a): 
Naprawde ? Oklepancow ?
Ekonomia zwiazana jest z ograniczonymi srodkami ? No tak,to nie oklepaniec,to prawda objawiona przez Ciebie 
Do jakichs dziwnych tez o podwyzce dla zarzadu o 4 mln nawet sie nie bede odnosil - skad to wnioskujesz,nie wiem,ale nawet gdybym podazyl za Twymi skrotami myslowymi,to i tak dalej tego nie lapie...
Ale teraz zdradze Ci kolejnego oklepanca 
Otoz w kazdej firmie PIERWSZYM krokiem do redukcji dlugow jest ciecie kosztow. Zawsze i wszedzie - jesli chcesz uratowac firme,ktora jest zadluzona,i nie masz na to srodkow od bogatego wujka lub nie podejmujesz ryzka kredytu bankowego (z reguly i tak juz nie masz takiej mozliwosci) - to TNIESZ KOSZTY.
Zaloze sie,ze tak zarzad,jak i Ty o tym nie wiedzieliscie.
Dlatego dzisiaj konczy sie to pod rada miasta. Ty po prostu o tym nie wiesz,jak zarzad. Co nie przeszkadza Ci w wyszydzaniu innych. Dlatego jak zaplacisz raz drugi i trzeci,to moze sie nauczysz. Chociaz nie,takiej nadzieji nie mam,ale za to moze jak zbiedniejesz,to naucza Cie tego inni.
Pisalemo tym wiele lat temu. Ale mimo oklepancow tacy jak Ty dalej popierali rozne dziwne pomysly i gotowi byli pozniej ,ba ! dalej sa gotowi brac za to finansowa odpowiedzialnosc,niewazne w jakim stopniu.
Nie trzeba byc ekonomista,aby stwierdzic,ze to raczej glupie,prawda ?
Tym sie roznimy - ja pisalem,ze popieram Sarapate w starciu z miastem i wydaje mi sie,ze jednak polityka zwyciezy i miasto sie z klubem dogada. Ty wolisz biec i wydawac pieniadze na kazdego nieudacznika,byleby Ci tylko wydyszal jak bardzo kocha Wisle,i ze Wisla to My !
Mnie z takim tozsamosciowym podejsciem do pieniedzy kojarzy sie tylko nowoczesna lewica - dziekuje,nie popieram,raczej gardze.
Nie ,nie przeszkadza mi wiele wojenek,jakie toczylem z takim jak ty na tym forum - szczerze mnie one bawily,bo po waszych reakcjach mozna bylo wyczuc,ze to jak rzucanie perel przed wieprze. Ciagle tylko o tym,jakie kto klepie banaly. Ale te banaly zaprowadzily mnie tam,gdzie jestem,a Ciebie - pod Magistrat. Bog z Toba czy takimi jak Ty - Wisly,klubu mi szkoda.
Wiec nie utozsamiaj,z laski swojej klubu z krytka zarzadu,bo nie,nie jest to TO SAMO. A reszte tanich chwytow stosuj sobie do woli - wisi mi to i powiewa.
Nie znam Cie - na szczescie - bo Twoja "krytyka" to stek bzdur i pustoslowie.Odnosi sie do osoby,a nie do pogladow,ktore ona wyglasza. Nie mam nic przeciwko,ale ta cala ironia o Sedzim,Medrku czy to Twoj sposob na "krytykowanie" ? Podpowiem Ci - to sposob ktorym zyskasz posluch u chlopcow w wieku 12-15 lat,lub starszych co sa na podobnym etapie rozwoju. Zaloze sie zreszta,ze nie masz nic innego do powiedzenia,jak tylko kolejny post o "nieodpowiednim" czasie do krytyki. Ale to Ty i tacy panikarze jak Ty zakladaja,ze nie ma juz czasu na nic. Ja tego nie zakladam. Poza tym nie napisales niczego rozsadnego. Ale mozesz miec takie mniemanie. To cecha ludzi mocnych,a raczej mocno ograniczonych.
Zadnego genu nieomylnosci nie odziedziczylem - ale wiem,ze geny takich jak Ty nie odziedziczyly niczego,nad czym warto sie pochylic. Uzywajac Twoich metafor,Kochasiu,to dla Ciebie najwazniejsze w 21 w. rzucac sie z bagnetem przeciw czolgom. A ja wole do wojen sie przygotowac,niz je wywolywac nie majac szans na wygrana.
I masz racje - banuje chamow i idiotow.mam paru na sumieniu. Nie,nie kojarze tego z innymi pogladami - jak ktos nie odnosi sie do postu czy jakichs tez,a tylko do mojej skromnej osoby,to kojarze go z chamem i idiota. Zawsze mi slabo,kiedy widze ich bazgranine. Nie sa w stanie mnie obrazic,czasem smiesza,czasem mecza. Chcesz sie zalapac to nie bede mial z tym problemu, Jak widzisz,odpowiadam czasem nawet chetnie w podobnym tonie. Ale poniewaz czytalem sporo Twoich postow a wiekszosc -nie powala,to jeszcze jeden glupi i agresywny - i kolejny fru !! na smietnik. Przyniesie to obopolne korzysci,Mopanku,Panisko,daruj mnie,ze tak mowie,Jasnie Grafie Panie,to jest moj zwyczaj,nie zas nieuszanowanie...
|
Do takich ludzi zawsze mówię idze idze w kukurydze. Mądrujesz, robisz z siebie nie wiadomo kogo a niczym mądrym nie błyszczysz. Posty nadęte, marne i słabe. Jak za przeproszeniem bazgroły kujona co zna "części" a nie widzi "całości".
A teraz do rzeczy - jest czas i miejsce na pewne działanie. Wojna wybuchła i z powodu naszego zarządu nas zaskoczyła. Ty właśnie rozpocząłeś wiecowanie kiedy wróg u bram. Wiecuj sobie zatem gdzie indziej. A nie tu i teraz.
Jak przetrwamy na pewno rozpocznie się ciąg dalszy dyskusji na temat zarządu i TS na forum. Nie teraz.
btw
Jak kilka kolejnych osób mówi że śmierdzi ci z gęby to nie udowadniaj że tak nie jest, tylko kup gumę albo je umyj. Ty wolisz rozpocząć dyskusje jak wielki sędzia - że wszyscy nie mają racji poza tobą. A w tym czasie z ust dalej ci capi...
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|