Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7824
Stary 11.07.2018, 17:29
Oczywiście każdy może zrobić jak uważa, ale ja proponuję rozliczanie zarządu i dłuższe dywagacje na temat zarządzania klubem piłkarskim, a tym bardziej epickie wywody na temat własnej osoby odłożyć do czasu wyjaśnienia sytuacji. Skoro nakręca się akcję kupowania karnetów i cegiełek, to szkoda byłoby tę mobilizację rozładowywać.

Skoro nie wiadomo, czy Wisła - przynajmniej w tym kształcie - za chwilę nie umrze, bardziej mnie interesuje sprawa wypadku i akcji ratunkowej niż scenariusze lepszego życia, które mógł prowadzić pacjent.

Mi nie jest obojętne, czy Wisła gra w I czy w IV lidze, ani tym bardziej, czy Wisła istnieje czy nie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując