Jeszcze w temacie Wisła-Miasto proponuję to przeczytać> Sprawa robi się dość głośna i jeśli ktoś w mieście liczył, że umowa nie wypłynie to chyba się przeliczył.
http://www.dziennikpolski24.pl/sport...dion,13329852/
http://weszlo.com/2018/07/11/wisla-c...je-ponad-stan/
http://weszlo.com/2018/07/11/pytania...-wisle-krakow/