serek.c2 napisał(a):

I kogo mają powołać na stanowiska, kogoś kogo wskażesz Ty? Żeby ich ocenić, musielibyśmy mieć odpowiednią wiedzę, wgląd w finanse spółki, wiedzieć dlaczego były podejmowane pewne decyzje.
Dla mnie ze względu na wizerunek jest potrzeba ustąpienia Dukata, i tyle.
|
od tego są audyty firm zewnętrznych, decyzje właścicieli, do zarządzania np. kompetentne osoby z zewnątrz, niekoniecznie znajomi królika... To wszystko jest naprawdę proste i nie trzeba tu wymyślać prochu. Wystarczy tylko wola właścicieli niepodszyta strachem przed..... i tu zawieszę swój głos

Jak TS sam tego nie ogarnie to przyjdzie miasot, sąd albo kto tam jeszcze może z nadania prawa przyjść i "oni" to zrobią za nich. Pytanie tylko, w którym miejscu będzie wtedy jeszcze Wisła i czy w ogóle będzie?