Blaszczu16 napisał(a):

Proponowałbym na miejscu moderatorów nie pieścić się z żadnym użytkownikiem na tym forum i dać ultimatum. Kto nie kupi do piątku karnetu, plakatu lub nie wpłacić minimalnie rozsądej kwoty do SKWK na spłate zadłużenia to dożywotni BAN.
|
Ty to jesteś łeb nie od parady
