|
A Wisła ma jakieś tereny w tej wartości które mogła by dać miastu w zabezpieczeniu na nową umowę? A gdyby mieli kase to np do 5-10 lat w zależnosci od umowy odkupić je za ta samo cone lub z malym procentem?
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 
|