cudlaty napisał(a):

Tak! Masz rację! teraz zwieramy szyki, ratujemy Wisłę, ale po załatwieniu sprawy Zarząd rozliczyć i OUT!
Trzeba nowych ludzi, którzy podołają zadaniu zarządzaniu tym klubem.
|
Po co chcesz kogoś rozliczać skoro już wiesz, że trzeba ich wyrzucić?