Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7811
Stary 11.07.2018, 16:16
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
Tak! Masz rację! teraz zwieramy szyki, ratujemy Wisłę, ale po załatwieniu sprawy Zarząd rozliczyć i OUT!
Trzeba nowych ludzi, którzy podołają zadaniu zarządzaniu tym klubem.
Po co chcesz kogoś rozliczać skoro już wiesz, że trzeba ich wyrzucić?
Odpowiedz cytując