Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7793
Stary 11.07.2018, 14:56
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Wiecie... Dopóki nasze nieszczęścia będziemy tłumaczyli złą wolą innych dopóty będziemy mieć problemy.
Tak,fajnie sie to tutaj przerolowalo. Zarzad jest juz cacy i trzeba zbierac kase na Wisle tylko dlatego,ze ludzie z tego Zarzadu postanowili nie splacac dlugow,bo zamarzyly im sie wysokie pensje,trenerzy zmieniani co pol roku,szeroka kadra i rewelacyjny PR. A pzoniej,jak to u nas - pospolite ruszenie,wiec :"szabel nam nie zabraknie,szlachta na kon wsiedzie, Ja z synowcem na czele i ? - jakos to bedzie."

I kij juz z tym kto winien - wiadomo,miasto przygralo w ch..a,i ono zle,a to,ze wczesniej Zarzad w ch..a przygral to juz kij,takie tam male miki...

Ach,i jeszcze jakis obronca Zarzadu,ze ta kasa zarabiana,to slusznie a Ci,co mowia,ze nie,to wiadomo - populisci Kolejny,dla ktorego niewazne sa czyjes wyniki w pracy - za to wazne jest,ze inni to krytykuja.

Dlatego w klubie jest jak jest (a i w naszym kraju) - bo zamiast stawiac na inteligencje jednostek - stawia sie na inteligencje tlumu.
Rece opadaja...

Nie ma innej mozliwosci - zarzad nawarzyl piwa,niech zarzad je wypije. Ja tam Wisle bede kibicowac nawet w 4 lidze.Kibicowalem dawno temu,jak byla w drugiej,to bede dalej.
You'll never know...
Odpowiedz cytując