!!IRIVER!! napisał(a):

|
Może przelew jeszcze nie dotarł?
|
no właśnie "może przelew jeszcze nie dotarł", "może poszedł na spłatę innych zobowiązań", a może jeszcze się rozpłynął. Mi jest tylko przykro że zarząd zachowuje się jak by miał to wszystko w dupie. Kibice się organizują, chcę zebrać pieniądze chociaż tak na prawdę nie wiadomo co się z nimi stanie bo... może pójdą na spłatę długu, a może na inne cele.