https://twitter.com/MateuszMiga/stat...81058863140864 czy ktoś jeszcze się łudzi, że tylko chodzi o kasę z umowy na najem?
100 daję na zbiórkę spłaty długu (datek, plakat jeden .......) A drugie 100 zł by SKWK zostało operatorem kaulanduâŚ
Jebiemy pasiastych po całości, bez litości... każdy chwyt dozwolony by zniszczyć to ścierwo...