|
Cel jest jeden zniszczyć Wisłę, czy to przez brak stadionu czy przez nagonkę (maile, brak dotacji, sponsorzy itd.). Alternatywnym celem jest przejęcie za długi działki (via TS) o wielokrotnie większej wartości niż nasze zobowiązania. Dlaczego tak myślę?
1. brak możliwości najmu, nawet opłaconego z góry (od grania na ślasku, bardziej opłacalne byłoby wynajęcie 1 trybuny jak Garbarnia)
2. nie rozliczanie remontu na poczet długu
3. wycofanie subwencji na halę sportową
4. mylenie Wisła S.A. z TS (dotacje 1,6 mln na sport dzieci i młodzieży przez 6 lat)
5. celowe nierozróżnianie dochodu Wisły z jej przychodem
6. szkalowanie zarządu o brak zainteresowania tematem stadionu, pseudo maile
Ale pamietajcie pasiate ....y, my nigdy na kolana nie upadniemy!!! Wyprostujemy się i będziemy silniejsi!! A kiedy będzie przetarg na operatora waszego kurnika...
Pamiętam o grzechach obecnego zarządu (karuzela trenerska, przepłacone transfery do i zaniżone z klubu, rażące wydatki na pensje, wizerunkowe dno 2 akcji fans4club itd), ale trwa wojna o klub. Nie wszystkie decyzje na polu walki mogą być prawidłowe.
Majchera dni policzone, tylko naiwny nie zauważy że obecna akcja ma też na celu odwrócenia uwagi od zarzutów prokuratorskich w temacie ....y z drugiej strony.
|