Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7738
Stary 11.07.2018, 08:45
Przeciez ten paszkwil jest autorstwa uzytkownika hives4.
Nie wiem za co mozna bana dostac na tym forum, jesli nie za rozpowszechnianie plotek oraz insynuacji w momencie gdy waza sie losy Wisly?
Odpowiedz cytując