Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
jkw
Member
Od: 01.2010
Offline
#
7730
11.07.2018, 08:12
Zbliżają się wybory a za podpisanie umowy po przegranych wyborach mają gwarantowy zarzut o działanie na szkode gminy. Wiadomo jak u nasz polityka wygląda w szczególności kiedy pis doszedł do władzy
jkw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jkw
Znajdź inne posty napisane przez jkw