regan napisał(a):

https://scr.hu/1p71/l9az7
Chciałem dodać, że z tego pisma wynika, że byli PRAWIE dogadani...
Co też wskazuje na to, że to miasto wydymało Wisłe panie Dynek
|
I dlatego miasto jest w plecy 6,5 mln złotych na umowach z Wisłą.
Nie wiem kto tu kogo wydymał.