Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7703
Stary 10.07.2018, 22:59
regan napisał(a):Wyświetl post
https://scr.hu/1p71/l9az7

Chciałem dodać, że z tego pisma wynika, że byli PRAWIE dogadani...

Co też wskazuje na to, że to miasto wydymało Wisłe panie Dynek
I dlatego miasto jest w plecy 6,5 mln złotych na umowach z Wisłą.
Nie wiem kto tu kogo wydymał.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując