Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7700
Stary 10.07.2018, 22:48
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Ok.
Czyli jak miasto rozpisze przetarg to stanie do niego TS...jako jedyne pewnie
Moja pierwsza myśl po tym, jak gruchnęła wieść o tym, że SA nie dogadała się z miastem była taka, że relacje z miastem na serio są dobre i właśnie kombinują w ten sposób, że TS zostanie operatorem/dzierżawcą i podnajmie stadion SA.

Później okazało się, że intuicja mnie zawiodła.

Moja pierwsza myśl po tym, jak gruchnęła wieść o wysokości i strukturze opłat za Carlitosa była taka, że SA kombinuje, jak by tu zadowolić miasto, dając mu milion teraz (więcej nie mamy...), podpisując umowę, a następnie wracając do starej taktyki przeciągania opłat do czasu, aż nie pozyska innych środków (a pozostałe opłaty za Carlitosa, które wpłynęłyby jesienią, poszłyby na spłatę piłkarzy).

Ale to by było zbyt ryzykowne, zbyt głupie - bo sytuacja chyba na serio jest poważna. Ten opublikowany dokument świadczy na tym, że to nie jest żaden chocholi taniec. Nam naprawdę tego stadionu nie chcą oddać.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując