serek.c2 napisał(a):

|
Wynika - promesa nie była warunkowa. Tyle.
|
Jakby była warunkowa na piśmie to by ekstraklasa jej nie zaakceptowała.
Pewnie się umówili na gębę - Sarapata po raz kolejny nie dotrzymała słowa wiec miasto się wkurzyło i się zrobiła ta cała afera.